Мега вицове - Депутати

– Защо има закон, по който се обявяват кандидат–депутати–агенти на ДС, а не им се забранява да станат депутати?
– Така се опознават всички агенти, после лесно се обединяват в парламента, а отделно ДС си има най–стабилния електорат.


В кулоарите на парламента си шепнат двама депутати:
– Имам проблем. След с*кс разбрах, че презерватива е останал вътре!
– Не се притеснявай. Ще отидеш да се изакаш и сам ще излезе!


Броя на следствените депутатите в българския парламент вече е почти достатъчен за създаването на парламентарна група на следствените депутати. Евентуален председател ще е Стефан Софиянски – 4 дела.


– В парламента обсъждат закон за откриване на втори парламент!
– Айде бе!
– Ми да, повечето депутати имат вече порастнали деца!


Заседание на парламента. Разгорещен депутат от трибуната:
– Половината парламент се състои от корумпирани мошеници!
Председателя:
– Веднага да се извините и да си вземете думите обратно.
Дълга пауза.. Депутата:
– Извинете. Взимам си думите обратно: половината парламент не са корумпирани мошеници...


Парламента. В кулoарите си шепнат двама депутати:
– Имам голям проблем – след с*кса се оказа, че презерватива е останал вътре...
– Не се притеснявай, ще отидеш да сереш и той сам ще си излезе.


Питат Доган:
– Защо почти никога не идвате в парламента, все пак сте избран за депутат?
– Няма къде да си паркирам летящата чиния.


Невероятно, но факт – днес сутринта в парламента имаше над 200 депутата...


Депутат се разболял тежко. От парламента му изпратили телеграма:
"Желаем скорошно оздравяване! 96 – за, 121 – против."


Разговор между полицай и шофьор:
– Не можете да паркирате, това е паркингът на парламента и депутатите паркират тук!
– Не се притеснявайте, господин полицай. Имам добра алармена система!


В Евро–парламента е приет закон на първо четене, според който всички национални парламенти, ще са длъжни да се регистрират и по търговският закон на съответната страна. Всеки депутат ще разполага с кочан фактури. По този начин народните избраници, ще могат законно да продават интересите на електората си.


Депутат заболял сериозно.
От парламента му пратили картичка:
– "Желаем ти скорошно оздравяване. 98 "За", 135 "Против"... и 7 въздържали се!!!


В парламента приемат нов закон – "Не кради!"
Депутатите вече готвят поправки…


Между депутатите от тройната коалиция:
– Спокойно, няма никаква опасност да падне правителството.
– Сигурен ли си?
– Да, иначе нали Доган щеше поне да дойде в парламента.


Въпрос:
Какво е общото между депутатите и презервативите?
Отговор:
Без тях винаги е по–хубаво.


Въпрос:
– Какво е общото между депутатите и работниците–емигранти?
Отговор:
– Паричните преводи са в посока децата и семействата в чужбина.


Въпрос:
– Какво бихте казали, ако видите всичките 220 депутати, наредени в една яма и заринати до шията в пясък?
Отговор:
– Защо пясъкът е толкова малко?
Въпрос:
– А, ако са заринати напълно?
Отговор:
– Едно добро начало...


Свети Петър извикал на небето Обама, Путин и Бойко Борисов и им казал: "Момчета, краят на света е през 2013 година. Кажете на хората си!". И ги върнал на земята. Обама събрал конгресмените на САЩ и им казал:"Господа,имам една лоша и една добра новина. Лошата е, че през 2013 е краят на света. Добрата е, че ние ще спасим света!". Путин събрал депутатите на Русия и им казал :"Другари, имам две лоши новини. Едната е, че има Господ, а другата е идва краят на света!". Бойко Борисов събрал българските депутати и им казал: "Господа, има две добри новини. Едната е, че ни приеха на най–високо равнище, а другата е че ГЕРБ ще управлява до края на света!".


Ако препратиш това съобщение на още 10 човека…

  1. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека – до 24 часа ще те огрее такова щастие, че ще спреш да крадеш от Диазепама на баба си.
  2. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека – злият пес на гадния ти съсед ще бъде сгазен от пиян шофьор на трамвай.
  3. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека – този, в който си влюбен(а) ще ти почука на вратата и ще те помоли да правите с*кс… или поне да се ожените.
  4. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека – до 48 часа баща ти ще те попита дали искаш да ти купи БМВ или Порше за следващия рожден ден.
  5. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека – цицорестата секретарка на шефа ще дойде в офиса ти и ще ти направи свирка.
  6. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека – ще спечелиш от Тотото. Ако никога не си купуваш фишове, ще ти подарят един и пак ще спечелиш!
  7. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека – полицая, дето те спря онзи ден, само за да те рекетира някой лев, до 24 часа ще бъде уволнен за неприлично поведение – с*кс с полицейско куче на оживена улица в 5 следобед.
  8. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека – жена ти никога вече няма да те кара да изхвърляш боклука. Ако си жена – мъжа ти никога вече няма да предпочете да гледа мач, когато дават любимия ти сериал – “Отчаяни съпруги”.
  9. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека – светът ще се превърне в толкова щастливо място, че всички ще са екзалтирани като Волен Сидеров на демонстрация срещу Кондолиза Райз, след като е пребил 10 поддръжници на царя и е правил с*кс с Албена Вулева, докато смърка Extazy.
  10. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека – колегите ти никога вече няма да ти дават да вършиш тяхната работа, а вместо това ще идват всяка сутрин да те питат дали нямаш работа за тях.
  11. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека – никога вече няма да бъдеш отебаван от таксиметров шофьор, защото разстоянието, което искаш да пътуваш е прекалено кратко.
  12. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека – никога съседната опашка няма да се движи по–бързо от твоята.
  13. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека – никога няма да бъдеш изнудван в сутрешните задръствания в 7:30 да си отстъпиш мястото в препълнения автобус на бабичка, която мъкне 3 дамаджани с вода и 4 пазарски чанти.
  14. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека – бодигардовете в любимата ти дискотека винаги ще отварят VIP входа за теб и ще ти целуват краката пред гаджето ти.
  15. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека – паницата на съседа винаги ще ти изглежда по–празна.
  16. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека – никога няма да хванеш жена си да ти изневерява (нито пък тя теб!).
  17. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека – до 24 часа ще ти предложат нова, по–интересна и добре платена работа; депутата, за който си гласувал(а), ще изпълни предизборните си обещания; а Джордж Буш ще си подаде оставката като президент на САЩ.
  18. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека – ще живееш щастливо во век и веков!
  19. Ако обаче не препратиш това съобщение на още 10 човека, те очаква една година нещастие, 6 месеца лош с*кс и 3 месеца запек!
  20. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека – и всички тези 10 човека го препратят на още 10… и така 20 пъти (което прави точно 100 000 000 000 000 000 000 съобщения), толкова много пари ще бъдат загубени за техническото обслужване на това съобщение, че с тях ще можеш да изхраниш Африка за идните 100 години! …а ако добавя и малка снимка (което ще увеличи размера на съобщението в килобайти) – ще можеш да изхраниш целия свят!
  21. За щастие, не всеки има време да се държи глупаво и подобен вид съобщения се предават от всички 10 човека не повече от 2–3 пъти.
  22. Но ако все пак препратиш това съобщение на още 10 човека – може би те ще схванат, колко е нелепо просто да препращаш съобщения. И може би това ще е последният спам, който тези 10 човека някога ще препратят на теб и на други хора… и от всички 22 причини, тази всъщност е причината, заради която наистина си струва да препратиш това съобщение на още 10 човека!

Владо Кузов срещнал 10–годишно ромче.
– Момченце, искаш ли да ти купя шоколадче?
– Става! – отвърнало хлапето. – А какво ще искаш в замяна?
– Ще те погаля по главичката – пояснява Кузов.
След малко:
– А искаш ли да ти купя още едно? – попитал пак Кузов
– Екстра, ама срещу какво? – попитало хитро ромчето.
– Ами ще те погаля по гръбчето! – отсякъл депутатът.
Момченцето мислило, мислило и казало:
– Абе, докато ти направя една свирка, ще хвана диабет!