Мега вицове за Селяни

В едно балканско село селянин решил да закара свинята на нерез. За по–бързо я качил в коша на ижето и отпрашил към другото село. Нереза си свършил работата и собственика на свинята попитал:
– Как да позная дали е хванала?
– Ако пие много вода, хванала е 100 процента.
Върнал се нашият и рекъл на жена си:
– Жено, наблюдавай дали свинята пие вода.
– Въобще не помириса водата, само лежи.
На другия ден процедурата се повтаря. Мотор, кош, нерез, жената на пост да следи дали ще пие вода... и така 4 дни под ред. На 5 ден сутринта рано мъжа вика на жената:
– Я върви да я видиш, пие ли вода!
Отишла жената и след малко се връща...
– Абе, не знам дали е пила вода, ама седнала в коша, сложила очилата, каската и те чака.


Влиза селянин в смесен магазин и пита:
– Лемежи имате ли?
– Имаме, но те вървят заедно с плуговете.
– А зъби за брани?
– И тях ги продаваме заедно с браните.
Мъжът процежда една псувня през зъби и си тръгва ядосан. Продавачката се провиква след него:
– А вие имате ли яйца за продан?
– Имам, но те вървят заедно с чл*на...


Селянин имал много свине. Един ден дошъл инспектор и го попитал:
– С какво храните свинете?
– Ами, като има царевица с царевица, иначе с отпадъци. Защо?
– Аз съм от Асоциацията за защита на животните. Не ги храните както трябва – те не трябва да ядат отпадъци. – И го глобил.
След два дни дошъл друг и го попитал с какво храни свинете.
– Ами, със сьомга, с хайвер, със скариди. Защо? – попитал селянинът.
– Аз съм от ООН. Не може, когато милиони хора измират от глад, да храните свинете с деликатеси. – Също го глобил. След дни дошъл трети и попитал с какво храни свинете.
– Ами, аз не ги храня – давам им по 4 лева на ден да си купят каквото им се яде – отговорил ядосано селянинът.


Кога ли му е вървяло на бедния селянин – или ще му умре прасето или ще на*бат жена му.


– Китайски селянин 25 години използвал граната, за да чупи орехи...
– Какво да ти кажа – Китайско менте!


Застраховка "Гражданска отговорност", не покрива риск "Селянин"...


– Какво означава SOS?
– Save Our Souls.
– А на български?
– Селянинът остава селянин!


— Какво означава SOS?!?!
— Save Our Souls!!!
— А на български?!?!
— Селянинът остава селянин...


Един човек отишъл по работа в едно село. Попитал един от селяните:
– Къде е кмета?
– Сее. – казал селянина.
– През февруари?
– А бе какво го питаш тоя, той не може да каже "р"! – обадил се друг селянин.


Той беше такъв селянин, че дори когато я лижеше я ръсеше с шарена сол...


Един човек отишъл по работа в едно село. Попитал един от селяните:
– Къде е кмета?
– Сее – казъл селянинът.
– През февруари?
А друг селянин се обадил:
– Абе, какво го питаш тоя, той не може да казва "р"!


Един човек отишъл по работа в едно село. Попитал един от селяните:
– Къде е кмета?
– Сее! – казал селянинът.
– През февруари?
– А бе какво го питаш тоя, той не може да казва "р." – обадил се друг селянин.


Братчед, аз като съм селянин, що трябва да плащам гражданска отговорност, а?


Номерата започващи със С знам от къде са ! Ама се чудех СО Софиянец Отскоро ли означава или
Селянин Отдавна!


Обява:
– Всеки, който се е признал за селянин му опростяват гражданската отговорност! Побързайте!


Имам един въпрос? Ако ме удари с колата селянин, дали гражданската ми важи?


Един човек отишъл по работа в едно село.
Попитал един от селяните:
– Къде е кмета?
– Сее! – казал селянинът.
– През февруари?
– Абе, какво го питаш тоя, той не може да казва "р" – обадил се друг селянин…


Един възрастен селянин си купува очила! Но все не му харесват! Накрая продавача вижда, че държи вестника на обратно!
Обръща му внимание!
– Какво значение има?
– Но така не се чете! Вие можете ли да четете въобще?
– Че аз ако можех защо щях да си купувам очила?


Който си признае, че е селянин, нямало да плаща "Гражданска отговорност"...


– Такъв селянин си, че като нищо ще вземеш да спечелиш от националната лотария!


Селянин разправя за реколтата:
– Тая година царевицата стана като електрически стълбове!
– Толкова голяма ли?
– Не, толкова рядка.


Е, са не моа разбера нещо, бе, я кат съм селянин, оти да плащам "гражданска отговорност" бе, да му се не види?


Първо ме наричаха селянин, сега ми викат – селски тарикат. Май започвам да се издигам лека–полека...


Искам да попитам, ако ме блъсне селянин, важи ли ми гражданската отговорност?


Един селянин пита комшията си:
– Комшу, мога ли да мина през твоята ливада, за да хвана влака в 7:45?
– Мини, пък ако се е отвързал бикът, ще хванеш този в 7:15.


Сребърният дебел ланец показва, че нямаш пари да си купиш дебел златен, за да бъдеш селянина, който мечтаеш...


Сребърният ланец показва, че нямаш пари да бъдеш селянина който мечтаеш.


Дебелият мъжки сребърен ланец показва, че нямаш пари да бъдеш селянинът, който мечтаеш.


Курортист се любува на селски двор:
– Колко прекрасно е всичко тук! Колко е свежо всичко! Каква сочна зеленина!
– Хапнете си спокойно – казва селянинът. – За кравата има предостатъчно...