Нови вицове за Депутати
МОЙТЕ 50 ПРИЧИНИ ДА ОСТАНА В БЪЛГАРИЯ
- Защото много ми харесва да живея в кочина.
- Защото обичам да дишам мръсен въздух.
- Държа да умра от рак на 40 години.
- Страшно си падам да плащам външния дълг, дето не съм го направил аз.
- Приятно ми е да работя по един месец за 120 лева
- Много ме радват сметките от по 150 лева за парно.
- Държа съседите да са олигофрени.
- Страшно си падам да ме унижават новобогаташи.
- Панелните гарсониери ме кефят.
- Обичам депутатите, дето съм ги избрал, да гласуват тъпи закони.
- Държа да се осигурявам здравно и след това като се разболея никой да не ми обръща внимание.
- Кефят ме данъците от по 40%.
- Хубаво ми е да събирам пари за кола от 10 години.
- Още по–хубаво ми е когато я купя и я откраднат.
- Харесват ми подкупните ченгета.
- Харесват ми подкупните митничари.
- Харесва ми, че абсолютно всички дето не трябва, са подкупни.
- Чувствам се щастлив, когато мутрите изнасилят гаджето ми.
- Чувствам се щастлив, когато мутрите изнасилят и мен.
- Обичам поп–фолка.
- Падам си да ми обират апартамента по 2 пъти в годината.
- Хубаво ми е сутрин да виждам некролози на 15 годишни деца, умрели от дрога.
- Приятно ми е да ме хапят бездомните помияри, който живеят в градината до нас.
- След това ми е хубаво когато в болницата ми кажат, че са свършили противобясната ваксина.
- Харесва ми да ме ръгат в обществения транспорт.
- Също ми харесва да ме настъпват и да ми кашлят в лицето.
- Обичам да ме лъжат на пазара.
- Обичам да ме лъжат навсякъде.
- Харесва ми, че в България думата "пед*раст" звучи гордо.
- Приятно ми е, че от чешмата в кухнята текат лайна.
- Обичам да гледам тъпа телевизия
- Обичам да слушам тъпо радио.
- Много обичам да ми спират кабелната телевизия, когато има хубав филм.
- Падам си да пия метилов алкохол в бутилка от "Whisky".
- Весело ми е да гледам как баба ми живее с 50 лв. пенсия.
- Доставя ми удоволствие да гледам кака контролите в градския транспорт бият хората.
- Доставя ми удоволствие и мен да ме бият.
- Страшно обичам тъпите театрални постановки.
- Радват ме бездомните деца, който дишат лепило по улиците.
- Още повече ме радват бездомните деца, когато са и гладни.
- Обичам да виждам пудели с прически за по 100$.
- Става ми хубаво, когато си купувам лекарства с изтекъл срок на годност.
- Весело ми е, когато освобождават убийци от затвора, за да си правят пломби по зъбите.
- Радвам се, когато на улицата срещна случайно бивши финансови фараони .
- Радвам се, когато на пешеходната пътека някой шофьор се опита да ме премаже.
- Обичам да си купувам фалшиви шампоани, от които да ме избиват обриви и да ми окапва косата.
- Харесва ми, когато някой се закачи на моя телефон и говори половин час с Нова Зеландия.
- Приятно ми е, когато някой психопат спечели изборите.
- Радвам се, когато разни тъпаци с костюми за по 1000 лв, наскоро купили по един мезонет на трите си любовници, с извън нормено тегло от прекомерно ядене на езици от пъдпъдъци, прекарващи уикендите си на островите Тонга, возещи се в служебни коли, струващи колкото половин поликлиника, децата на които ходят с по 6 бодигарда, жените на които се занимават с това да си купуват гащи от Париж всеки втори петък на месеца, да се опитват да ме убедят, че нещата "някога" ще се оправят.
Отива Волен Сидеров в едно село по сигнал, че някакъв дядо отглежда канабис. Влиза Волен в двора, изважда си депутатската карта и вика на дядото:
– Настоявам да огледам нивите ти, ти си производител на наркотици!
– Няма проблеми! – казва дядото.
– Гледай, проверявай, само в онази нива не ходи...
– Ти ли ще ми кажеш къде да ходя?! Я виж тази карта – аз съм депутат, мога да ходя където си искам!
– Няма проблеми. – кротко му казва стареца.
– Ходи, проверявай, само в тази нивичка недей...
Навиря му депутатът Сидеров картата си в лицето му и крещи:
– С тази карта никой не може да ме спре!
Въздъхнал дядото и се отместил...
След 5 минути: бяга Волен, краката му едва докосват земята и крещи нечовешки... зад него мощно и сигурно го догонва едър бик... Дядото, се обляга на високата ограда, запалва си цигара и вика на Сидеров:
– КАРТАТА, ПОКАЖИ СИ КАРТАТААА...
– Докторе! Детето глътна един лев! Ще му стане ли нещо?
– Не. Колко депутати се нагълтаха с милиони, а даже нямат разстройство...
Известна жълта депутатка имала проблеми при скс с мъжа си. както се казва – имала разстройство в сксуалния си живот. Отишла на сксолог, за да си реши проблема. Сексологът събеседвал с нея и попитал:
– Госпожо, по време на скс гледате ли лицето на мъжа си?
– Ами, веднъж го погледнах!
– И как изглеждаше?
– Е, беше много ядосан.
– Значи за целия си брачен живот – заключил сксологът, сте погледнали мъжа си в лицето докато правите скс само веднъж? При какви обстоятелства стана това.
Депутатката отговорила:
– Ами докато правех с*кс, той ме видя през прозореца...
Депутат е при психиатър:
– Докторе, имаме разстройство на личността: едно говоря, друго мисля, трето правя.
– Успокойте се, това доказва, че сте напълно нормален народен избраник.
Събрали се хирурзи от цял свят на симпозиум, да споделят най–куриозните си постижения. Пръв станал американеца:
– При строежа на един небостъргач, греда падна и откъсна ръката на един работник. Направихме му роботизирана ръка и сега той е главен майстор на строежа!
французина:
– При нас в пътното строителство имахме следният инцидент – работник бе прегазен от валяк. Какво ни оставаше – използвахме нашите последни постижения и технологични новости на "Мишлен", после надухме прегазеният с компресор и ето го днес – главен инспектор!
– И ние имахме подобен пътен инцидент! – казал руснакът.
– Никанор Никанорович загуби двата си крака. После във фабриката за гумени изделия – "Красная пресня" му направиха протези. Ние в Академията му ги поставихме! Чудесни! Качил се миналата седмица на покрива да го поправя, но паднал! Гумените му протези го изхвърлили отново на височината на покрива, но така и не могъл да се хване. Падал, протезите го изхвърляли... и така, в края на седмицата, Егор Буличов – кварталният милиционер го застреля във въздуха, за да не умре от глад!
– Големи държави, големи възможности... – замислено казал доктор Ганев.
– Ние, от една известна политическа партия пак се готвиме за пленум. Изпитваме остра нужда от нови личности – депутати, журналисти, областни управители... В Костинброд си имаме фабрика! Слагаш на конвейра един задник, зашиваш му две уши и е перфектен! Слуша и каквото му кажеш – осира!
ГЕРБ обзаведе депутатите си с IPad. Сега те имат най–скъпите калкулатори.
Ако се раздели състоянието на някои министри или депутати на тяхната заплата, ще се изясни, че те живеят няколко стотин години.
В България депутати, съдии и други държавни и общински служители настояват, че конфликт на интереси има само... когато не са си гледали личния интерес...
– Муцка, вярно ли е, че си се омъжила за депутат?
– Да!
– И как е?
– Не съм много доволна!
– Защо?
– Ами, цяла вечер обикаля около леглото, маха с ръце и ми разправя, колко ще ни е хубаво в леглото!
Упрекнали шофьорите в градския транспорт на София, че искат три пъти повече пари от учителите. Шофьорите отговорили:
– Ние не сме толкова умни, че да успеем да живеем нормално с триста лева на месец!
Само за последната година поне десет пъти в парламента не е имало кворум и са се отлагали заседания заради липсата на мнозинството от депутатите, а сега че един ден шофьорите няма да работят и толкова шум...
Питате – отговаряме
– По какво специалистът се отличава от депутата?
– По това, че първият разбира проблема, но не винаги знае как да го реши, а вторият никога не разбира проблема, но затова пък винаги знае как да го реши!
В малка транспортна кантора. Директорът – нормален човек, самият той бивш шофьор. Звъни му телефона. Търсят го от гаража на областния управител. Имат заседание в селски район и трябва да се закарат до там тълпа депутати и чиновници. Джипове колкото искаш, а шофьори няма достатъчно. Молят го да изпрати някого с повече опит.
Директорът се обажда на секретарката:
– Люси, изпрати ми Трифонов!
Секретарката, простичка жена, уточнява:
– Този, дето кара лайната ли?
– Да. Кажи му, че имам за него работа, която я може, само колата е чужда...
След критичния доклад на Европейската комисия, в който се подчертава, че липсва сериозна борба с организираната престъпност, последва светкавична реакция от страна на властта, довела до ареста на двама служители на ГДБОП и депутат от ГЕРБ.
Ново риалити–шоу: "Депутат живее с минимална заплата".
Народните избранници трябва да издържат максимално дълго. Организаторите на шоуто си запазват правото да забавят заплатата.